Nagrody i Sponsorzy

Indeksy Politechniki Warszawskiej

Zachęcamy do studiowania na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Nagrody ufundowane
przez Rektora Politechniki Warszawskiej

Zwycięzca Konkursu oraz jego nauczyciel matematyki otrzymają sprzęt komputerowy ufundowany przez Rektora Politechniki Warszawskiej.

1. Laptop Dell Ispiron 15 5570 [3176] - nagroda dla zwycięzcy Konkursu
  2. Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1 16GB LTE biały (T585) - nagroda dla nauczyciela matematyki zwycięzcy Konkursu

Stypendium Rodziny Maciejko

Fundacja Rodziny Maciejko ufundowała dwa stypendia dla Laureatów, którzy podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i pochodzą z miejscowości poniżej 500 tys. mieszkańców. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Stypendium Fundacji Rodziny Maciejko.

Stypendium Fundacji mBanku

Fundacja mBanku ufundowała stypendium dla Laureata, który podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Stypendium Fundacji mBanku.

Nagrody ufundowane przez Zibi CASIO

Nagrody książkowe ufundowane