Nagrody i Sponsorzy


Indeksy Politechniki WarszawskiejZachęcamy do studiowania na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Indeksy Politechniki Gdańskiej
Nagrody ufundowane
przez Rektora Politechniki Warszawskiej


Zwycięzca Konkursu oraz jego nauczyciel matematyki otrzymają sprzęt komputerowy ufundowany przez Rektora Politechniki Warszawskiej.

  1. Laptop Dell Inspiron 15 5570 [2890] - nagroda dla zwycięzcy Konkursu
  2. Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.5 32GB LTE srebrny (T595) - nagroda dla nauczyciela matematyki zwycięzcy Konkursu
Stypendium Rodziny Maciejko


Fundacja Rodziny Maciejko ufundowała stypendium dla Laureata, który podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i pochodzi z miejscowości poniżej 500 tys. mieszkańców. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Stypendium Fundacji Rodziny Maciejko.
Stypendium Fundacji mBanku


Fundacja mBanku ufundowała stypendium dla Laureata XX edycji Konkursu, który podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Stypendium Fundacji mBanku.
Jubileuszowe Stypendium Rodziny Maciejko


Z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia Fundacja Rodziny Maciejko ufundowała stypendium dla najlepszej Laureatki XX edycji Konkursu, która podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i pochodzi z miejscowości poniżej 500 tys. mieszkańców. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Jubileuszowego Stypendium Fundacji Rodziny Maciejko.
Nagrody ufundowane przez Zibi CASIO


Nagrody książkowe ufundowane
przez Wydawnictwo Naukowe PWNŻYCZYMY POWODZENIA!